Sākums / Pakalpojumi / Atbalsts pedagogiem -skolotāju konsultanta pakalpojums

Atbalsts pedagogiem -skolotāju konsultanta pakalpojums

 

Skolotāju konsultanta darbība pedagogu individualizēta mācību procesa atbalstam

 

Aicinām skolas vadību izmantot atbalstu pedagogiem –  skolotāju konsultanta pakalpojumu!

 

Mērķis - Sniegt praksē  balstītu profesionālo atbalstu pedagogiem mācību procesa kvalitātes paaugstināšanai.

Kas tas ir?  Mūsdienīga tālākizglītības forma, kur pedagogs, skolotāju  konsultanta vadībā, apgūst jaunas prasmes, reflektē par paveikto un izvirza sev uzdevumus turpmākajam darbam.

Mērķauditorija – visi pedagogi

Kāds ir šis pakalpojums?  Konsultanta  tikšanās ar skolas administrāciju; individuālas  tikšanās ar skolotāju un vismaz 4 stundu vērošanas reizes; skolotāja  konsultēšana, individualizēta atbalsta sniegšana; atgriezeniskās saites sniegšana (gan mutiska, gan rakstiska).

Iespējami 3 konsultēšanas veidi:
1. Konsultēšana klātienē.
2. Kombinētais konsultēšanas veids - daļa klātiene, daļa tiešsaistē (piemēram: stundas klātiene, bet sarunas tiešsaistē vai otrādi).
3. Konsultēšana attālināti (tiešsaistē). 

Ieguvumi –  skolotājs saņem individualizētu atbalstu produktīva mācību procesa  īstenošanai.

Kā saņemt šo pakalpojumu? Skolas direktors aizpilda pieprasījuma veidlapu un elektroniski nosūta RIIMC koordinatorei Kitijai Čipānei, e-pasts: kitija.cipane@riga.lv

Kontaktinformācija: kitija.cipane@riga.lv, tel. 67105546.

Pieteikuma forma šeit!

                                                    

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit