Sākums / Jaunumi / Jauns digitālais mācību un metodiskais līdzeklis “Mācies kopā ar Mazo Mulu”

Jauns digitālais mācību un metodiskais līdzeklis “Mācies kopā ar Mazo Mulu”

trešdiena, 2021. gada 15. septembris

   Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs septembrī (22.09.2021. un 23.09.2021) un oktobrī (07.10.2021. un 28.10.2021.) piedāvā seminārus sākumskolas un vizuālās mākslas skolotājiem par jaunā digitālā mācību un metodiskā līdzekļa “Mācies kopā ar Mazo Mulu” izmantošanas iespējām Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā jomas apgūšanai.

Pieteikties šeit: https://riimc.lv/lv/eventlist/157

   Digitāls mācību un metodiskais līdzeklis (DMML) izstrādāts 2020.-2021.gada laikā un tas ir unikāls interaktīvs materiāls vizuālās mākslas apgūšanai, izmantojot Latvijas mākslinieku darbus. Mācību līdzekli iespējams izmantot arī latviešu valodas, dabaszinību un matemātikas mācību stundās.

   Īpaša uzmanība pievērsta tam, lai mācību līdzeklis būtu interesants gan bērniem, gan būtu labs resurss skolotājiem. DMML tiek piedāvātas 4 tēmas: Ainava, Klusā daba, Dzīvnieki un Portrets. Tajā ir 84 dažādas grūtības interaktīvi uzdevumi, kas veidoti, izmantojot Latvijas mākslinieku darbus.  Tiek piedāvātas 4 animācijas filmiņas par katru no tēmām, kā arī video intervijas ar Ievu Iltneri, Kristianu Brekti, Maiju Kurševu un Ivaru Drulli.

 

   Skolotāju ērtībai izstrādāts metodisko materiāls katram uzdevumam un prasmu vērtēšanu katrai tēmai, atbilstoši projekta “Skola2030” ieteikumiem. DMML papildus iespēja iepazīties ar mākslinieku biogrāfijām un DMML izmantoto mākslas darbu galeriju. Digitālā mācību un metodiskā materiāla izmantošanas vietne ir mula.lv, kas pieejama ievadot īpašu paroli, kuru izsniedz DMML autori.  Deatlizētu informāciju par digitālo mācību līdzekli un tā iegādes iespējām var iegūt, sazinoties pa e-pastu info@mula.lv vai par tālruni 25440066.

   INTRO filma: par digitālo mācību un metodisko līdzekli "Mācies kopā ar Mazo Mulu” skatāma: ŠEIT. 

   Digitālais mācību līdzeklis izstrādāts, balstoties izdevniecības “Droši un Koši” izdoto grāmatu sēriju bērniem par Latvijas mākslu "Mazā Mula pēta" un sadarbībā SIA “Datorzinību centrs”, realizējot Eiropas Savienības fonda projektu Nr.8.3.1.2/19/A/003 “Digitālais mācību un metodiskais līdzeklis vizuālajā mākslā 1.-3.klase “Mazā Mula pēta””.

   Projektam par mazo Mulu ir trīs daļas - grāmatas, datorā izpildāmi uzdevumi - digitālais mācību līdzeklis un TV raidījumu sērijas, kas var tikt izmantotas viena bez otras, bet vislabāk tās ''strādā'' kopā. Grāmatas Jūs varat apskatīties izdevniecības "Droši un koši" mājas lapā www.drosikosi.com, TV raidījumi "Mazā Mulu lielajā mākslas pasaulē" ir skatāmi TET+.

 

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit