Sākums / Jaunumi / Aicinām SKOLAS pieteikties projektu konkursam!

Aicinām SKOLAS pieteikties projektu konkursam!

pirmdiena, 2021. gada 20. septembris

   Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs jau tradicionāli aicina Rīgas vispārējās izglītības iestādes: sākumskolas, pamatskolas, vidusskolas pieteikties projektu konkursam “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai skolā”.

   Konkursa mērķis ir sniegt atbalstu kompetenču pieejas īstenošanai skolā un veicināt pedagogu mērķtiecīgu profesionālo pilnveidi.

  Konkursā piedalīties un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var ikviena Rīgas pašvaldības dibināta vispārējās izglītības iestāde: sākumskola, pamatskola, vidusskola.

   Pretendenta Projekts ir atbalstāms, ja tā aktivitātes mērķtiecīgi tiek virzītas kompetenču pieejas īstenošanai skolā, izglītojot pedagogus un īstenojot aktivitātes katru mēnesi projekta darbības laikā.

 

   Projektā var plānot un īstenot dažādas aktivitātes: ievadnodarbības, praktiskās nodarbības, meistarklases, stundu vērošanas, radošās darbnīcas, muzejnodarbības u.c. aktivitātes savas skolas pedagogiem un saņemt finansējumu aktivitāšu īstenošanai. Aicinām iepazīties ar pielikumā esošo projekta konkursa nolikumu.

   Projekta īstenošanas laiks: no 2021. gada 1. novembra līdz 2022. gada 31. maijam.

   Pieteikšanās: projekta pieteikumu līdz 2021. gada 20. oktobrim iesniedz elektroniski, nosūtot uz e-pastu: iveta.razumovska@riga.lv,
e-pasta tēmā norādot “Pieteikums konkursam “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai skolā””.

NOLIKUMS

1. PIELIKUMS

2. PIELIKUMS

Papildus informācija: Iveta Razumovska, e-pasts: iveta.razumovska@riga.lv; tālr. 67105534 un Sandra Cīrule, e-pasts: sandra.cirule@riga.lv, tālr.67105579.

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit