Jaunumi

Eramus+ projekta UPGRADE 4. Ziņu lapa

pirmdiena, 2021. gada 22. novembris

   Erasmus+ projekta UPGRADE 4. numurs ir klāt! Šajā ziņu lapā sniegsim ieskatu par projekta aktivitāšu ieviešanas rezultātiem, partneru otro tikšanos Norvēģijā, par dalību Erasmus Dienās 2021 un par tuvākajiem projekta plāniem. Lasiet ziņu lapas spiežot uz saitēm zemāk:

LV  Eramus+ projekta UPGRADE  4. Ziņu lapa / ENG Erasmus+ project UPGRADE 4. Newsletter

 

Uzzināt vairāk

Projekts "Klimata pārmaiņu mācīšana skolās akcentējot konstruktīvo žurnālistiku" (TIN TIN)

pirmdiena, 2021. gada 22. novembris

   RIIMC piedalās   Erasmus+ projekta Klimata pārmaiņu mācīšana skolās akcentējot konstruktīvo žurnālistiku” (TeachINg about climate change in schools whilsT addressINg fake news and constructive journalism - TIN TIN)  īstermiņa mācībās, lai izveidotu mācību aktivitāšu pamatus  materiāla aprobēšanai projektā iesaistītajās skolās.

Uzzināt vairāk

Sveicam Latvijas valsts svētkos!

trešdiena, 2021. gada 17. novembris

Uzzināt vairāk

Jauns piedāvājums pedagogu profesionālās kompetences pilnveidei 2021. gada DECEMBRIM

pirmdiena, 2021. gada 15. novembris

Izvēlēties un pieteikties uz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides pasākumiem iespējams: ŠEIT

Uzzināt vairāk

Projekts “Vadības komandu skola” ir sācies!

ceturtdiena, 2021. gada 11. novembris

   Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu organizē jaunajām Rīgas skolu vadības komandām izglītības attīstības projektu “Vadības komandu skola”. Projekts norisināsies laikā no 2021. gada 27. oktobra līdz 2022. gada decembrim. Projektā piedalās 10 Rīgas vispārizglītojošās skolas. Katras skolas vadības komandu veido 3 dalībnieki: skolas direktors un divi direktora vietnieki.

   Mācību mērķis ir stiprināt vadības komandu kapacitāti, veicināt izpratni par izglītības procesu attīstību un mērķtiecīgu inovāciju ieviešanu.

   Mācību programmā iekļautas šādas tēmas:

Uzzināt vairāk

Projekts “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai pirmsskolā” ir sācies!

pirmdiena, 2021. gada 8. novembris

   Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (turpmāk – RIIMC) arī šajā mācību gadā aicināja Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes pieteikties projektu konkursam par šogad aizvien aktuālu konkursa tēmu “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai pirmsskolā”. 

   Konkursa mērķis ir sniegt atbalstu kompetenču pieejas īstenošanai pirmsskolā un veicināt pedagogu mērķtiecīgu profesionālo pilnveidi. Projekta īstenošanas laiks no 2021. gada novembra līdz 2022. gada 31. maijam.

Uzzināt vairāk

Projekts “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai skolā” ir sācies!

ceturtdiena, 2021. gada 4. novembris

   Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (turpmāk – RIIMC)  arī šajā mācību gadā aicināja Rīgas vispārējās izglītības iestādes: sākumskolas, pamatskolas, vidusskolas pieteikties projektu konkursam, šogad aizvien aktuālā konkursa tēma “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai skolā”. Konkursa mērķis ir sniegt atbalstu kompetenču pieejas īstenošanai skolā un veicināt pedagogu mērķtiecīgu profesionālo pilnveidi. Projekta īstenošanas laiks 2021. gada 1. novembra līdz 2022. gada 31. maijam.

Uzzināt vairāk

Jauns piedāvājums pieaugušo neformālajā izglītībā 2021. gada NOVEMBRIM un DECEMBRIM

otrdiena, 2021. gada 2. novembris Uzzināt vairāk

Noslēdzies projekts "Palīdzēsim bērniem iekļauties"

pirmdiena, 2021. gada 25. oktobris

   Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (turpmāk – RIIMC) š.g. februārī uzsāka projektu “Palīdzēsim bērniem iekļauties”. Projekts tika radīts ar mērķi veicināt iekļaujošas izglītības īstenošanu vispārizglītojošā skolā. Mērķauditorija – visi vispārizglītojošo skolu skolotāji.

   Projekts veidots moduļu sistēmā un norisināsies visu 2021. gadu. Šajā mācību pusgadā ir notikuši projekta 7. moduļi:

  • 1. modulis “Sadarbība ar skolas personālu un vecākiem, ar skolēniem. Sadarbība caur pienākumu. Juridiskās sekas.”
  • 2. modulis “Uzvedības problēmas. Agresija no skolēniem un vecākiem pret pedagogiem.”
  • 3. modulis “Skolēnu individuālā plāna izveide un īstenošana.”
  • 4. modulis “Citādā pieņemšana. Darbs ar iebraucēju bērniem.”
  • 5. modulis “Kā palīdzēt skolēnam iejusties jaunajā vidē?”
  • 6. modulis “Disleksija un diskalkulācija.”
  • 7. modulis “Uzvedības problēmas. Agresija no skolēniem pret skolēniem.”

 

Uzzināt vairāk

Projekts „Kā kļūt par izglītības iestādes vadītāju” ir sācies!

ceturtdiena, 2021. gada 21. oktobris

   Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs uzsāk projekta “Kā kļūt par izglītības iestādes vadītāju” īstenošanu. Esam izvērtējuši iesniegtos pieteikumus, un mācības uzsāks 23 dalībnieki, lai attīstītu vadītāja prasmes, lai kļūtu par izglītības iestādes vadītāju. Pirmajā nodarbībā dalībnieki tiekas, lai novērtētu savas kā vadītāja kompetences un projekta laikā tās attīstītu lektoru  S.Pallo un D.Romanovskas vadībā.

Uzzināt vairāk

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit