Sākums / Notikumi / Personīgie resursi darba un privātās dzīves līdzsvaram - kursi notiks attālināti

Personīgie resursi darba un privātās dzīves līdzsvaram - kursi notiks attālināti

Interaktīvā seminārā dalībnieki apskatīs un iepazīs personīgo resursu patēriņa cēloņsakarības, to pazīmes un apzinās resursus atjaunojošas stratēģijas, ko var lietot patstāvīgi darba un privātās dzīves līdzsvarošanai, modelēs dažādas darba un privātās dzīves situācijas, kā arī izmēģinās praktiski un pārrunās dažādas iespējamās stratēģijas darba un privātās dzīves līdzsvarošanai individuāli un sadarbībā ar citiem.

Kad ilgāku laiku esam darbojušies intensīvos apstākļos, ir nepieciešama atelpa un savu resursu atjaunošana. Ja to nepamanām vai neņemam vērā, par izsīkumu mums sāk ziņot gan prāts, gan emocijas, gan ķermenis - mēs kļūstam lēnāki, neefektīvāki un neproduktīvāki darbos, ātrāk zaudējam pacietību un kļūstam viegli aizkaitināmi, vairāk kā parasti parādās arī dažādas saslimšanas un sāpes ķermenī, paaugstinās risks piedzīvot izdegšanas sindromu profesionālajā un arī personiskajā dzīvē. Ar laiku parādās vēl citas pazīmes, līdz kļūst nepārprotami skaidrs - ir pienācis laiks uz brīdi apstāties un "uzlādēt baterijas", lai ar atjaunotiem spēkiem vēlāk atgrieztos pie aktīvas darbošanās.

Svarīgi ir apzināt, kā stress un intensīvs pārmaiņu periods tērē mūsu personīgos resursus un ietekmē mūsu spēju turpināt darboties. Apzināšanās ir būtiska, lai varētu optimizēt ikdienas ritmu un līdzsvarotu darba-privāto dzīvi gan klātienes, gan attālinātā darba apstākļos, tādējādi varētu mazināt stresu, nenoteiktību, trauksmi, apmulsumu un izdegšanas sindroma izjūtu. Izprotot personīgo resursu patēriņa cēloņsakarības, to pazīmes un apzinot dažādas situācijai atbilstošas resursus atjaunojošas stratēģijas, iespējams veiksmīgāk atjaunot resursus un līdzsvarot darba un privāto dzīvi. 

Pieteikties

  Mērķauditorija

Rīgā kopā

 Profesionālās pilnveides forma

Tiešsaistes kursi

  Lektors

Indra Markova, sertificēta supervizore, koučs un Audemio.lv vadītāja Datu valsts inspekcijas apstiprināta datu aizsardzības speciālista kvalifikācija

  Norises laiks un vieta

18.10.2021 18:00 - 21:00

25.10.2021 18:00 - 21:00

...

  Mācību stundu skaits

8
1 mācību stundas ilgums 45 minūtes

  Dalības maksa

26,40 EUR
26,40 EUR

 Kontaktpersona

Sandra Cīrule, t. 67105579, sandra.cirule@riga.lv

  Vietas

15 (0 brīvas)

Pieteikties

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit