Sākums / Notikumi / Mācību satura plānošana un īstenošana tehnoloģiju jomā. Rīgas Kultūru vidusskolas pieredze (Kursi notiek attālināti)

Mācību satura plānošana un īstenošana tehnoloģiju jomā. Rīgas Kultūru vidusskolas pieredze (Kursi notiek attālināti)

Programmā Rīgas Kultūru vidusskolas skolotāji dalīsies pieredzē par skolas kā mācīšanās kopienas attīstīšanu un metodiskā darba lomu skolā tehnoloģiju jomā. Skolotāji diskutēs par to, kā veidot sadarbību un organizēt plānošanu tehnoloģiju mācību jomā, kā organizēt tematu apguvi, izvēlēties uzdevumus un vērtēt pamatskolā un vidusskolā.

Laiks

Tēma

Lektors

Mērķauditorijas precizējums

10.00 – 10.45

1. Skola kā mācīšanās kopiena. Mācību organizācija un metodiskā darba attīstīšana izglītības iestādē. Sadarbība un plānošanas iespējas jomā. Veiksmes un izaicinājumi.

Evija Rozentāle

Visi tehnoloģiju jomas skolotāji

Tematu apguves iespējas atbilstoši sasniedzamajiem rezultātiem 4.-9. klasēs tehnoloģiju jomā (pēc izvēles 2. vai 3. tēma):  

11.00 – 12.30

2. Dizaina dienasgrāmatu lietošanas iespējas klātienes un attālināto mācību laikā. Uzdevumi jaunrades prasmju pilnveidei, radošumu veicinošas metodes un snieguma līmeņu aprakstu izmantošanas iespējas dizainā un tehnoloģijās.

Ilze Jaunpetroviča

 

Dizaina un tehnoloģiju skolotāji 4.-9.klasēs

11.00 – 12.30

3. Tematu apguves iespējas datorikā 4.klasē atbilstoši sasniedzamajiem rezultātiem Uzdevumu piemēri 4. klasē datorikā klātienē un attālināti. Socrative.com lietošanas piemēri atgriezeniskās saites nodrošināšanā.

Aldis Bērziņš

 

Datorikas skolotāji 4.klasēs

12.45 – 14.15

4. Tematu plānošana un sadarbība dizainā un tehnoloģijās un datorikā. Tematu apguves iespējas tehnoloģiju jomā atbilstoši sasniedzamajiem rezultātiem 10.-11. klasēs. Uzdevumu izvēle klātienes un attālināto mācību laikā, skolēnu snieguma vērtēšanas iespējas.

Evija Rozentāle, Dainis Katcens

 

Tehnoloģiju jomas skolotāji 10.- 11.klasēs

 

Kopā

5 h

 

Pieteikties

  Mērķauditorija

Tehnoloģiju joma (tehnoloģijas, datorika, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības)

dizaina un tehnoloģiju, datorikas skolotāji 4.-11.klasēs

 Profesionālās pilnveides forma

seminārs

  Lektors

Evija Rozentāle, Ilze Jaunpetroviča, Aldis Bērziņš, Dainis Katcens Rīgas Kultūru vidusskolas skolotāji

  Norises laiks un vieta

20.10.2021 10:00 - 14:15

Ms Teams

  Mācību stundu skaits

5
1 mācību stundas ilgums 45 minūtes

  Dalības maksa

RD IKSD padotības izglītības iestāžu pedagogiem bez maksas
citiem 9,50 EUR

 Kontaktpersona

Dace Sondare, t.67105541, dace.sondare@riga.lv

  Vietas

120 (52 brīvas)

Pieteikties

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit