Sākums / Notikumi / Mācību procesa plānošana un mācīšanas mācīšanās paņēmieni Latvijas un pasaules vēsturē 7.-9.klasei lietpratības attīstīšanai. (Kursi notiek attālināti)

Mācību procesa plānošana un mācīšanas mācīšanās paņēmieni Latvijas un pasaules vēsturē 7.-9.klasei lietpratības attīstīšanai. (Kursi notiek attālināti)

Programma veidota sociālās un pilsoniskās mācību jomas pedagogiem, kā atbalsts lietpratības attīstīšanai Latvijas vēstures un pasaules vēstures mācīšanā 7.-9.klasēs. Nodarbībā dalībnieki apgūs digitālos rīkus un mācīšanas paņēmienus, kas nodrošina skolēnu lietpratības attīstīšanu, izvērtēs dažādus skolēnu snieguma vērtēšanas paņēmienus, pilnveidos prasmes formulēt jēgpilnus skolēnam sasniedzamos rezultātus mācību stundā, plānot mērķtiecīgu klātienes un attālināto mācību stundu, izmantojot mūsdienīgas mācīšanas stratēģijas un paņēmienus, apzinās iespējas sadarboties un integrēt sociālo zinību un vēstures tematus.

!!! Oktobra nodarbību datumi tiks precizēti.

Pieteikties

  Mērķauditorija

Sociālā un pilsoniskā joma (sociālās zinības, vēsture, politika, ekonomika)

Latvijas un pasaules vēstures skolotāji 7.-9.klasēs

 Profesionālās pilnveides forma

Tiešsaistes kursi

  Lektors

Signita Gabrāne, Aiga Hudobčenoka - Daugavpils Valsts ģimnāzija

  Norises laiks un vieta

15.09.2021 16:00 - 19:00

30.09.2021 16:00 - 19:00

13.10.2021 16:00 - 00:00

21.10.2021 09:00 - 12:00

...

  Mācību stundu skaits

16
1 mācību stundas ilgums 45 minūtes

  Dalības maksa

RD IKSD padotības izglītības iestāžu pedagogiem bez maksas
citiem 30,40 EUR

 Kontaktpersona

Iveta Razumovska, t.67105534, iveta.razumovska@riga.lv

  Vietas

34 (0 brīvas)

Pieteikties

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit