Sākums / Notikumi / Integrācijas būtība un nepieciešamība mācību satura plānošanā un īstenošanā, ieviešot kompetencēs balstītas mācības matemātikas kursā (Kursi notiek attālināti)

Integrācijas būtība un nepieciešamība mācību satura plānošanā un īstenošanā, ieviešot kompetencēs balstītas mācības matemātikas kursā (Kursi notiek attālināti)

Šobrīd un tuvākajā nākotnē prioritārs uzdevums ir veidot izglītojamo integrēto domāšanas kultūru. Tas veicinātu vēlmi uztvert pasauli kā vienu veselumu un attīstītu pasaules uztveri. Nodarbībā tiks piedāvāts ieskats un dalībnieki uzzinās, 1) kā pedagoģijas teorijā un mācību procesa organizēšanas praksē ir attīstījusies izpratne par jēdzienu „integrācija”?  2) kādi ir mācību satura integrācijas modeļi, integrācijas pakāpes? 3) kāda ir mācību priekšmetu normatīvā bāze  integrācijas īstenošanai? Lektore iepazīstinās ar savu pieredzi: kā plānot un organizēt integrētas mācības (tematus, nodarbības) un veidot kompleksus uzdevumus?  Semināra dalībniekiem būs iespēja analizēt piemērus.

Pieteikties

  Mērķauditorija

Dabaszinātņu joma (dabaszinības, fizika, ķīmija, bioloģija, ģeogrāfija),  Matemātikas joma (matemātika)

7.-12.klašu skolotāji

 Profesionālās pilnveides forma

tiešsaistes seminārs

  Lektors

Laima Tukāne-Grosa, Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas matemātikas skolotāja, Mg.paed. - maģistra grāds pedagoģijā, vidusskolas fizikas un matemātikas skolotāja

  Norises laiks un vieta

26.10.2021 14:00 - 17:00

...

  Mācību stundu skaits

4
1 mācību stundas ilgums 45 minūtes

  Dalības maksa

RD IKSD padotības izglītības iestāžu pedagogiem bez maksas
citiem 7,60 EUR

 Kontaktpersona

Sandra Graudiņa, t.67105540, sandra.graudina@riga.lv

  Vietas

30 (0 brīvas)

Pieteikties

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit