Sākums / Veselības un fiziskās aktivitātes joma (sports, veselība)

Veselības un fiziskās aktivitātes joma (sports, veselība)

Āra fiziskās aktivitātes pamatskolā (Kursi notiek attālināti)

Veselības un fiziskās aktivitātes joma (sports, veselība) sporta skolotāji

Seminārā labās prakses pieredze par mācību stundu organizēšanu klātienē un attālināti āra apstākļos izmantojot apkārtējo vidi un pieejamos resursus. Programmā lektors dalīsies pieredzē, kā  izmanto dažādus digitālos resursus mācību procesā un kā nodrošināt atgriezenisko saiti.

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes kursi

  24.11.2021 14:00 - 17:00

  4h

  35 (28 brīvas)

Caurviju prasmju pielietošana sporta stundā (Kursi notiek attālināti)

Veselības un fiziskās aktivitātes joma (sports, veselība) sporta skolotāji

Programmā pieredze jaunā mācību satura īstenošana un caurviju prasmju integrēšana sporta stundās skolā. Starpdisciplinaritātes īstenošanas piemēri praksē, radoši pašvadītas mācīšanās procesa piemēri sportā. 

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes seminārs

  22.10.2021 10:00 - 13:00

  4h

  35 (0 brīvas)

Vidusskolas pamatkursa “Sports un veselība” saturs un tā pieejas īstenošana (Kursi notiek attālināti)

Veselības un fiziskās aktivitātes joma (sports, veselība) sporta skolotāji

Programmas mērķis ir pārrunāt vidusskolas pamatkursa Veselības, drošības un fiziskās aktivitātes jomas sasniedzamo rezultātu apguvi un veidot izpratni par efektīvas atgriezeniskās saites nozīmi, kas uzlabo snieguma kvalitāti un darbības rezultātu. Skolotāji pilnveidos izpratni kā attīstīt skolēnos prasmi pārnest zināšanas un prasmes uz nestandarta situācijām. 

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes seminārs

  21.10.2021 10:00 - 13:00

  4h

  45 (0 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit