Sākums / Tehnoloģiju joma (tehnoloģijas, datorika, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības)

Tehnoloģiju joma (tehnoloģijas, datorika, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības)

Mācību satura plānošana un īstenošana inženierzinībās 7.klasei (Kursi notiek attālināti)

Tehnoloģiju joma (tehnoloģijas, datorika, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības) inženierzinību skolotāji 7. klasē

Skolotāji analizēs inženierzinību programmas parauga tematus, pilnveidos izpratni par tematu apguves iespējām atbilstoši sasniedzamajam rezultātam, lai realizētu skolēniem paredzētos uzdevumus un attīstītu viņu mācīšanās prasmes. 

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes kursi

  24.11.2021 15:00 - 18:00

  4h

  40 (39 brīvas)

Temata “Kā modelē un izgatavo izstrādājumu ar 3D printeri” īstenošanas iespējas dizainā un tehnoloģijās 2. grupa (Kursi notiek attālināti)

Tehnoloģiju joma (tehnoloģijas, datorika, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības) dizaina un tehnoloģiju skolotāji

Programmā skolotāji pilnveidos kompetences par temata “Kā modelē un izgatavo izstrādājumu ar 3D printeri” satura un pieejas īstenošanas iespējām dizainā un tehnoloģijās 7.klasē: attīstīs izpratni par 3D modelēšanas pamatprincipiem, pilnveidos prasmes vienkāršu risinājumu veidošanā un pēcapstrādē, attīstīs prasmi veidot vērtēšanas kritērijus tematam un sniegt atgriezenisko saiti.
Pieteikšanās ar edu.riga.lv e-pastu. 
Pirms nodarbības sagatavot un izlasīt temata paraugprogrammu: https://mape.skola2030.lv/resources/174

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes kursi

  no 02.11.2021 līdz 09.11.2021

  8h

  30 (26 brīvas)

Mācību satura plānošana un īstenošana tehnoloģiju jomā. Rīgas Kultūru vidusskolas pieredze (Kursi notiek attālināti)

Tehnoloģiju joma (tehnoloģijas, datorika, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības) dizaina un tehnoloģiju, datorikas skolotāji 4.-11.klasēs

Programmā Rīgas Kultūru vidusskolas skolotāji dalīsies pieredzē par skolas kā mācīšanās kopienas attīstīšanu un metodiskā darba lomu skolā tehnoloģiju jomā. Skolotāji diskutēs par to, kā veidot sadarbību un organizēt plānošanu tehnoloģiju mācību jomā, kā organizēt tematu apguvi, izvēlēties uzdevumus un vērtēt pamatskolā un vidusskolā.

Laiks

Tēma

Lektors

Mērķauditorijas precizējums

10.00 – 10.45

1. Skola kā mācīšanās kopiena. Mācību organizācija un metodiskā darba attīstīšana izglītības iestādē. Sadarbība un plānošanas iespējas jomā. Veiksmes un izaicinājumi.

Evija Rozentāle

Visi tehnoloģiju jomas skolotāji

Tematu apguves iespējas atbilstoši sasniedzamajiem rezultātiem 4.-9. klasēs tehnoloģiju jomā (pēc izvēles 2. vai 3. tēma):  

11.00 – 12.30

2. Dizaina dienasgrāmatu lietošanas iespējas klātienes un attālināto mācību laikā. Uzdevumi jaunrades prasmju pilnveidei, radošumu veicinošas metodes un snieguma līmeņu aprakstu izmantošanas iespējas dizainā un tehnoloģijās.

Ilze Jaunpetroviča

 

Dizaina un tehnoloģiju skolotāji 4.-9.klasēs

11.00 – 12.30

3. Tematu apguves iespējas datorikā 4.klasē atbilstoši sasniedzamajiem rezultātiem Uzdevumu piemēri 4. klasē datorikā klātienē un attālināti. Socrative.com lietošanas piemēri atgriezeniskās saites nodrošināšanā.

Aldis Bērziņš

 

Datorikas skolotāji 4.klasēs

12.45 – 14.15

4. Tematu plānošana un sadarbība dizainā un tehnoloģijās un datorikā. Tematu apguves iespējas tehnoloģiju jomā atbilstoši sasniedzamajiem rezultātiem 10.-11. klasēs. Uzdevumu izvēle klātienes un attālināto mācību laikā, skolēnu snieguma vērtēšanas iespējas.

Evija Rozentāle, Dainis Katcens

 

Tehnoloģiju jomas skolotāji 10.- 11.klasēs

 

Kopā

5 h

 

Uzzināt vairāk

  seminārs

  20.10.2021 10:00 - 14:15

  5h

  120 (52 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit