Sākums / Sociālā un pilsoniskā joma (sociālās zinības, vēsture, politika, ekonomika)

Sociālā un pilsoniskā joma (sociālās zinības, vēsture, politika, ekonomika)

Mācību satura realizācija vēsturē un sociālajās zinātnēs I (Kursi notiek attālināti)

Sociālā un pilsoniskā joma (sociālās zinības, vēsture, politika, ekonomika) vēsture un sociālās zinātnes I skolotāji

Seminārā dalībnieki aktualizēs teorētiskās zināšanas un pieredzi par  kompetenču izglītībā balstītā mācību satura atpakaļvērsto plānošanu, apguvi un vērtēšanu vēsturē un sociālajās zinātnēs I tematos “Sociālās attiecības un identitāte”, “Mūsdienu sabiedrības attiecības ar vēsturi”. Dalībnieki tiks rosināti izmantot e-vides iespējas,  kombinētu avotu analīzi, lomu spēli, integrētu projektu kā vienu no mācību organizācijas formām , komunikatīvo mācību modeli, uzsverot sociāli emocionālās mācīšanās nozīmi, refleksīvā darbībā pilnveidojot personisko, sadarbības un problēmrisināšanas kompetenci, dažādas radošas pieejas ar praktisku piemēru palīdzību.

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes kursi

  24.11.2021 15:00 - 18:00

  4h

  35 (34 brīvas)

Dažādu grupu un personību starpkultūru attiecību jautājumi “vēstures un sociālo zinātņu I “ kursā 2021./22. m.g. 11. klašu tematos. (Kursi notiek attālināti)

Sociālā un pilsoniskā joma (sociālās zinības, vēsture, politika, ekonomika) vēsture un sociālās zinātnes I skolotāji

Nodarbībā tiks apskatīti pieejamie resursi un teorētiskais pamats politikas saturam tematā “Starptautiskās attiecības – ārpolitika un globalizācija”, idejas uzdevumu paraugiem, lai teorētisko materiālu sasaistītu ar aktuāliem notikumiem. Pedagogi paplašinās izpratni par kursa paraugprogrammas pielāgošanu un sasniedzamo rezultātu gan saturiski, gan prasmju apguves līmenī, kā arī apzinās pieejamo literatūru politikas satura aktualizēšanai un uzdevumu veidošanai.

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes kursi

  09.11.2021 15:00 - 18:00

  4h

  35 (34 brīvas)

Mācību procesa plānošana un mācīšanas mācīšanās paņēmieni Latvijas un pasaules vēsturē 7.-9.klasei lietpratības attīstīšanai. (Kursi notiek attālināti)

Sociālā un pilsoniskā joma (sociālās zinības, vēsture, politika, ekonomika) Latvijas un pasaules vēstures skolotāji 7.-9.klasēs

Programma veidota sociālās un pilsoniskās mācību jomas pedagogiem, kā atbalsts lietpratības attīstīšanai Latvijas vēstures un pasaules vēstures mācīšanā 7.-9.klasēs. Nodarbībā dalībnieki apgūs digitālos rīkus un mācīšanas paņēmienus, kas nodrošina skolēnu lietpratības attīstīšanu, izvērtēs dažādus skolēnu snieguma vērtēšanas paņēmienus, pilnveidos prasmes formulēt jēgpilnus skolēnam sasniedzamos rezultātus mācību stundā, plānot mērķtiecīgu klātienes un attālināto mācību stundu, izmantojot mūsdienīgas mācīšanas stratēģijas un paņēmienus, apzinās iespējas sadarboties un integrēt sociālo zinību un vēstures tematus.

Uzzināt vairāk

  Tiešsaistes kursi

  no 15.09.2021 līdz 21.10.2021

  16h

  34 (0 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit