Sākums / Valodu joma (latviešu valoda, mazākumtautību valoda, svešvaloda)

Valodu joma (latviešu valoda, mazākumtautību valoda, svešvaloda)

Mācāmies kopā: Jēgpilnie uzdevumi starppriekšmetu saikni stiprinošam konkursam “Spēlējam Šekspīru!” (vidusskolas līmenis) (Kursi notiek attālināti)

Valodu joma (latviešu valoda, mazākumtautību valoda, svešvaloda),  Kultūras izpratne un pašizpausmes mākslā joma (vizuālā māksla, mūzika, literatūra, drāma) angļu, latviešu, krievu valodas un vizuālās mākslas vidusskolas skolotāji

Metodiskā pēcpusdiiena veidota sadarbībā ar Rīgas 34. vidusskolu. Skolotāji dalīsies pieredzē par jēgpilniem uzdevumiem starppriekšmetu saikni stiprinošam konkursam “Spēlējam Šekspīru!” (vidusskolas līmenis), kurā ar angļu, krievu, latviešu valodas un vizuālās mākslas starpniecību tiks izzināta Viljama Šekspīra daiļrade un aktualizēti  darbi: “Hamlets”, “Romeo un Džuljeta”, “Karalis Līrs”. Šis konkurss palīdzēs turpināt veidot izglītojamā holistisko personību, attīstīt radošās, skatuves runas un publiskās runas prasmes.

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes kursi

  25.11.2021 15:00 - 18:00

  4h

  30 (28 brīvas)

Latviešu valodas mācības 1. un 2. klasē. Pieredzes seminārs (notiek attālināti)

Valodu joma (latviešu valoda, mazākumtautību valoda, svešvaloda) sākumskolas 1. un 2.klašu skolotāji

Pieredzes apmaiņas seminārā pedagogi iepazīs, kā plānot un īstenot mācību procesu 1.un 2. klasē latviešu valodas apguvei un kādus mācību līdzekļus  izmantot, lai īstenotu kompetencēs balstītu mācīšanos. Seminārā dalīsies pieredzē par attīstošas atgriezeniskās saites sniegšanas veidiem.

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes kursi

  no 04.11.2021 līdz 05.11.2021

  6h

  35 (26 brīvas)

Mācāmies kopā: pieredze un izaicinājumi, ieviešot jauno mācību saturu svešvalodu apguvē 7.- 12. klasēs ( notiek attālināti)

Valodu joma (latviešu valoda, mazākumtautību valoda, svešvaloda) angļu, vācu, krievu valodas (svešvalodas) skolotāji

Metodiskā pēcpusdiiena veidota sadarbībā ar  Jelgavas Valsts ģimnāzijas pedagogiem.Nodarbību laikā  pilnveidosim zināšanas  par valodu jomas darbu, mācību procesu klātienē un tiešsaistē, kādus paņēmienus un metodes  izmanto skolotāji vācu valodas, angļu valodas un krievu valodas (svešvalodas) stundās. Apskatāmās tēmas:  miniprojekti 7.,10.klasēs vācu valodas stundās; domāšana par mācīšanos krievu valodas stundās; infografikas veidošana un prezentēšana, vārdu krājuma un gramatikas  apguve, strādājot pāros/grupās angļu valodas stundās.

Uzzināt vairāk

  metodiskā pēcpusdiena

  28.10.2021 15:00 - 18:00

  4h

  40 (0 brīvas)

Latviešu valodas optimālā līmeņa valsts pārbaudes darba programma un uzdevumu paraugi (Kursi notiek attālināti)

Valodu joma (latviešu valoda, mazākumtautību valoda, svešvaloda) vidusskolas latviešu valodas skolotāji

Semināra mērķis pārrunāt latviešu valodas optimālā līmeņa valsts pārbaudes darba programmas saturu, iepazīties ar uzdevumu paraugiem un veidiem, uzdot un noskaidrot aktuālus jautājumus eksāmena darba veidotājiem.

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes seminārs

  21.10.2021 15:00 - 18:00

  4h

  30 (0 brīvas)

Latviešu valodas mācības 7. un 8. klasē mazākumtautību skolā (Kursi notiek attālināti)

Valodu joma (latviešu valoda, mazākumtautību valoda, svešvaloda) latviešu kā otrās valodas un literatūras skolotāji

Pieredzes apmaiņas seminārā skolotāja dalīsies pieredzē, kā plānot un īstenot mācību procesu 7.un 8. klasē latviešu valodas un literatūras apguvei mazākumtautību skolā un kādus mācību līdzekļus  izmantot, lai īstenotu kompetencēs balstītu mācīšanos. Seminārā dalīsies pieredzē par attīstošas atgriezeniskās saites sniegšanas veidiem.

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes seminārs

  no 20.10.2021 līdz 21.10.2021

  6h

  30 (0 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit