Sākums / RIIMC / Par mums

Par mums

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) ir  izglītības atbalsta iestāde, kas vada un organizē Rīgas pedagogu profesionālo pilnveidi, mācību priekšmetu olimpiādes, projektus un pieaugušo neformālo izglītību Rīgas iedzīvotājiem.

Vīzija
Kvalitāte un uzticamība - mūsu garantija radošiem un inovatīviem izglītības pakalpojumiem pedagogiem un iedzīvotājiem Rīgā.

Vērtības

  • Sadarbība (mēs esam atvērti inovatīvām idejām, pārmaiņām un jauniem izaicinājumiem)
  • Atbildība (mēs uzņemamies atbildību par katru veicamo darbu)
  • Efektivitāte (mēs strādājam profesionāli un sasniedzam izvirzītos mērķus, pamatoti izmantojot resursus)

2020. – 2023. gadam esam izvirzījuši trīs stratēģiskos mērķus:

  1. Būt aktīviem un prasmīgiem palīgiem kompetenču pieejas ieviešanā pirmsskolā.
  2. Būt aktīviem un prasmīgiem palīgiem kompetenču pieejas ieviešanā skolā.
  3. Būt vadošajam un klientu primāri izvēlētajam mācību piedāvātājam.

 

“Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (tālrunis 67026859, 67012031, e pasts bac@riga.lv) pilda kontakpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību un konfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs".
 

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskajā centrā darbojas Rīgas pilsētas pašvaldības Personas datu aizsardzības politika. Informācija par personas datu apstrādi ir pieejama tīmekļa vietnē: https://www.riga.lv/lv/rigas-pilsetas-pasvaldibas-personas-datu-aizsardzibas-politika

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit